O Astrid

 

 

Tak! Ta mała słodka dziewczynka na zdjęciu powyżej to Ja :) Mała Joasia lub jak kto woli - Astrid.

Pierwsze 20 lat swojego życia spędziłam w małej miejscowości, położonej na Śląsku opolskim, w Zdzieszowicach. Kolorowe pola i lasy, w tak pięknej scenerii malowały  się moje cudowne lata. Pamiętam bardzo dobrze moment kiedy wszystko się zaczęło. W wieku niemal 9-ciu lat po raz pierwszy chwyciłam za igłę z nitką i uszyłam (dodam, że z ulubionego obrusu mojej mamy) plecak dla mojego brata. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że "wyszywam swoją przyszłość".

O marzeniach na chwilę zapomniałam, wyjechałam do Berlina. Wyuczyłam się fachu, który doprawdy nic wspólnego z szyciem nie ma, zostałam mikrotechnologiem.

Parę lat temu marzenia mnie dogoniły, stworzyłam swoją własną markę. Projektuję i szyję torebki. Dla kobiet takich jak Ty, droga Klientko. Chcę, byś nosząc moje torebki poczuła wielką pasję z jaką są tworzone. Pragnę by moje spełnione marzenie rozbudziło i Twoja wyobrażnię. Bardzo ważna jest dla mnie jakość wykonania oraz materiały z których korzystam. 

Do produkcji toreb uzywam wysokiej jakości skóry ekologicznej oraz skóry licowej pochodzącej wyłącznie z polskich garbarni. Szyte są w polskiej szwalni, gdzie panie szwaczki dokładnie zszywają każdy jeden egzemplarz. Kolejnie trafia on do mojego warsztatu w Berlinie gdzie montuje na nim skórzane dodatki a na Twoje życzenie personalizuję Twoją torebkę.

 

Zobacz jak pięknie są one zapakowane. Wiedz, że bardzo się staram by spełnione zostały Twoje najskrytsze oczekiwania. 

 

Pozdrawiam Cie ciepło i życzę Nam wielu wspaniałych chwil.

 

 

                               Ż Y J    M A R Z E N I A M I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi